Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
87 %
1kmh
0 %
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
22 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 26 Tetor, 2021
spot_img

Udhëtonte me 44 kg drogë në makinë, arresohet 32-vjeçari shqiptar në Janinë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Në sajë të një operacioni policor në kufirin greko-shqiptar është vënë në pranga një i ri, i cili u kap me 44 kilogram marijuhanë.

Mësohet se 32-vjeçari shqiptar vinte me makinë nga kufiri i gjelbër, ndërkohë që u vu në pranga në rrugën periferike të Zagorit, në Janinë.

Në makinën e 32-vjeçarit, emri i të cilit ende nuk bëhet me dije, u gjetën dhe u sekuestruan 41 pako me 43 kilogram e 500 gram marijuhanë, 735 euro dhe dy telefona.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img