Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

Udhëtoi për të parë perëndimin e diellit në ditëlindjen e 33-të, e reja bie nga shkëmbi dhe humb jetën (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 33-vjeçare ka humbur jetën tragjikisht, teksa ka rënë 25 metra poshtë nga maja e një shkëmbi në Australi.

Fernanda Morella po festonte ditëlindjen e 33-të kur ra nga shkëmbinjtë e famshëm në Kangaroo Point në Brisbane.

E reja me origjinë nga Brazili u gjet e pajetë rrëzë faqes shkëmbore, ndonëse shërbimet e emergjences u lajmëruan menjëherë pas ngjarjes.

Policia e Queensland po heton rrethanat e vdekjes së saj, e cila besohet se ishte një aksident dhe jo vetëvrasje.

Homazhe të shumta bëheshin online nga të dashurit që e kujtonin Fernandën si një “person të dashur”.

Një prej tyre shkruante: Nuk mund ta besoj! Një person aq i ndjeshëm dhe i dashur. Mikesha ime ra dhe teksa shihte perëndimin dhe nuk u zgjua më.

Më shumë

spot_img
spot_img