Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
77 %
2.1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
27 °
Mar
29 °
Mër
29 °
Enj
25 °
E diel, 22 Maj, 2022
spot_img

Uau çfarë elegance…e ministres sonë të Integrimit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Menjëherë pas një konference për shtyp, ku plot zyrtarizëm ministrja Klajda Gjosha prezantoi objektivat e ministrisë për këtë vit, përfitoi të dilte në korridorin e institucionit për të bërë foton që shihni. Duket qartë që ka mbetur sërish elegante, edhe pas lindjes së djalit të saj Luis, rreth 3 muaj më parë.

 

Kjo foto nuk është shkrepur nga ndonjë gazetar apo person gjendur rastësisht aty, por nga vetë komunikuesit e saj për shtyp.

 

Një mënyrë kjo për të shfaqur ministren jashtë formatit të qeveritarit ulur para tavolinës a foltores me mikrofonë rreth e rrotull apo një rast për t’i treguar publikut elegancën?!

 

Ja, ky është lajm! Jo deklaratat e sotme të Gjoshës për Shqipërinë dhe Bashkimin Europian që tingëlluan tepër të zakonshme por eleganca e pacënuar e vetë ministres 🙂

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img