Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

“Ua po ne punokemi kot në avokati”, Eni Çobani çuditet me 50 mijë dollarët e koncerteve të Mandit e Silvës

Shkruar nga Newsbomb
“Ua po ne punokemi kot në avokati”, Eni Çobani

Mandi i Nishtullës dhe Silva Gunbardhi në seancën e ndërmjetësimit Shifemi në gjyq tek e “E Diela Shqiptare”, vazhduan përplasjen edhe për 1 orë dhe në fund të emisionit u pajtuan.

Por gjatë debateve Silva Gunbardhi deklaroi se merr vetëm 10 përqind të të ardhurave nga kontrata.

"Pse gënjen, i drejtohet Mandi i Nishtullës. Po gjithë koncertet që ke përfituar prej meje, Londër e ShBA e kudo. 5000 dollarë për një koncert. Vetëm në një tur more 50 mijë dollarë" i tha Mandi i Nishtulles kengëtares.

" O mandi po nuk i dua mo leket e tua nuk i dua. Ti kam falur. Se kam bërë për lekë bashkëpunimin me ty" i drejtohej Silva Gunbardhi.

E ndërkaq këto deklarata kanë hutuar ndërmjetësuesen Eni Cobani.

"50 mijë euro për një këngë e një koncert? Po c'bëjmë ne me avokati aman" i drejtohet Cobani moderatorit Ardit Gjebrea në kohën e sherrit te dy artistëve.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese