Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U zhdukën prej 3 ditësh dhe u gjetën në një hotel në Përmet, zbulohet kush ishte 46-vjeçari që shoqëronte dy të miturat dhe si i gjeti policia

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4210910b261643c7b42e1ee2594fee3d

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img