Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1.5kmh
0 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
34 °
Mar
35 °
Mër
37 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U zhduk tre ditë më parë, gjendet i vdekur një person në Kavajë (Dyshimet e policisë)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

954e160dc9fc431bc770991db85ce771

Tre ditë më parë humbi kontaktet me të afërmit e tij, ndërsa sot u gjet i pajetë në bregdetin e Spillesë.

Policia e Kavajës dyshon se 62-vjeçari me inicialet A.S është mbytur aksidentalisht, por nuk përjashtohen as pistat e tjera të hetimit.

Njoftimi i Policisë:

Më datë 08.02.2021, rreth orës 14:00, në Spille, Kavajë, është gjetur në breg të detit, pa shenja jete, shtetasi A. S., 62 vjeç, i cili ishte larguar nga banesa më datë 05.02.2021.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë puna për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Nga këqyrja paraprake nuk janë konstatuar shenja dhune, paraprakisht dyshohet se ky shtetas është mbytur aksidentalisht.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img