Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

“U zhduk” përgjatë disa viteve nga Shqipëria, rikthehet fuqishëm këngëtarja shqiptare

spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja shqiptare, Luar u largua nga Shqipëria për disa vite drejt Gjermanisë, mirëpo vetëm dje ajo ka dhënë lajmin se është rikthyer dhe ndodhet në Prishtinë.

Teksa ka publikuar një foto me Cricket ajo la të nënkuptojë që shumë shpejt do vij me një këngë të re.

Luar, u bë e njohur kryesisht me këngën “Gjithmonë’ në bashkëpunim me Flori Mumajesin por jo vetëm. 

Më shumë

spot_img