Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
76 %
1kmh
0 %
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
28 °
Hën
26 °
Mar
28 °
E premte, 20 Maj, 2022
spot_img

U “zhduk” pas daljes nga Big Brother, Beatrix në gjendje të rëndë psikologjike, dalin detajet e para

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Këngëtarja Beatrix Ramosaj pas daljes nga Big Brother Vip ditën e premte është “zhdukur”. Asnjë reagim ska ardhur nga ajo në rrjetet sociale dhe ditën e sotme nuk ishte e pranishme në Fan Club.

Sipas moderatores Dojna Mema ajo ndihet shumë e ngarkuar psikologjikisht dhe në gjendje jo të mirë.

Ndërkohë të ftuarit në studio shprehën keqardhjen, duke thënë se Beatriks nuk ka pse të ndihet keq sepse nuk ka bërë asgjë të keqe dhe për tu ndjerë në faj, referuar marrëdhënies që ajo ndërtoi me Donaldin brenda shtëpisë së BB VIP.

Aulona Musta: Ne e pamë që ajo harroi lojën se iu dha ndjenjës, ajo është e keqja e vetes, është e turpshme kjo urrejtje ndaj saj. Të vetmit të këqij janë ata që kënaqen me gjendjen e keqe të tjetrit.

Flavio Qarri: jam zhgënjyer që nuk është këtu, nuk shoh arsye të jetë e ngarkuar psikologjikisht, për mendimin tim edhe historinë me Donaldin duhet ta kishte bërë më fortë, hyri si superstar aty, se ajo është një femrat më të bukura, dhe doli si shtëpiake që pret një djalë tani, ajo ka më shumë potencial se kaq, duhet të ishte më këmbëngulëse.

Aulona Musta: Kush e njeh Beatriksin e di që është shumë e ndrojtur, e paqtë dhe nuk ia do të keqen askujt.

Dagz: Beatriks është shumë pozitive, nuk ia do të keqen askujt, mbështetjen time e ka gjithmonë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
RingRing
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img