Hapësire reklamuese

Aktualitet

U zhduk pa lënë gjurmë dy ditë më parë, gjendet i riu në Elbasan

Shkruar nga Newsbomb

27-vjeçari, Renato Kyçyku, i cili u denoncua i humbur dy ditë më parë nga familjarët e tij është gjetur. Mësohet se i riu nga Elbasani është gjetur në gjendje të mirë shëndetësore, ndërkohë nuk dihen ende arsyet e zhdukjes së tij për dy ditë.

Familjarët e të riut, të cilët ngritën dhe alarmin në polici për humbjen e të riut, kanë pohuar se kanë arritur të takojnë 27-vjeçarin dhe ai ndodhet pranë tyre.

27-vjeçari nga Elbasani 27-vjeçari nga Elbasani

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese