Tirana
clear sky
28.5 ° C
28.5 °
28.5 °
37 %
4.1kmh
0 %
Hën
28 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
26 °
Pre
20 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

U zhduk dje të ‘Rana e Hedhun’, vijojnë kërkimet për 18-vjeçarin në plazhin e Shëngjinit (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

b246184662b4c7c77b3e01ea1cd0307b

Polumbarët e Forcave Speciale dhe policia kufitare, vijojnë kërkimet për 18-vjeçarin, i cili dyshohet se është mbytur te plazhi “Rana e Hedhun” në Shëngjin.

18-vjeçari Ergit Mece humbi kontaktet me familjarët pasditen e së dielës.

Policia njoftoi ditën e djeshme se në plazhin e Shengjinit, dyshohet se është mbytur 18-vjeçari.

Edhe familjarët e shqetësuar të 18-vjeçarit po kontrollojnë në det për të gjetur trupin, me ndihmën edhe të pushuesve të tjerë, por pa rezultat.

 

Më shumë

spot_img