Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
44 %
4.1kmh
75 %
Pre
26 °
Sht
29 °
Die
30 °
Hën
28 °
Mar
24 °
E premte, 17 Shtator, 2021
spot_img

U zgjua nga koma, Elvis Naçi publikon fotot e djalit shkodran që preku mijëra shqiptarë

spot_img

Lajme të ngjashëm

16f67a8a0fecf8001725344946760dfa

Imami i njohur Elvis Naçi ka publikuar fotot e djalit nga Shkodra, Musa Baculi, i cili fitoi zemrat e shqiptarëve me historinë tronditëse.

Me anë të një postimi në rrjetin social Facebook, Naçi ka shkruar se i riu nga Shkodra qëndroi për një kohë të gjatë në gjendje kome, por pasi e ëma e tij apeloi për ndihmë te emisioni ‘Shqiptarët për Shqiptarët’, gjithçka ndryshoi dhe djali tashmë i është kthyer normalitetit.

Pasi u mblodh nga shqiptarët shuma që duhej për operacion, Musa Baculi arriti të rikthehet në normalitet dhe sot ai mund të shijojë bukuritë e jetës.

‘Nuk do ta besoni por ky djali qe ngjan kaq bukur eshte Musa Baculi, nga gjendja e Komës ai tani shijon bukurite e jetes! Kjo quhet thjeshte mrekullia e bashkimit te Shqiptareve’, shkruan Naçi.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img