Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Mar
34 °
Mër
36 °
Enj
36 °
Pre
33 °
Sht
30 °
E martë, 9 Gusht, 2022
spot_img

U zgjodh kryebashkiak i Kolonjës, ish-kolegu i kthehet keq Erion Isait: E fillove mbarë që ditën e parë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku i ri i Kolonjës, Erion Isai duket se ka hequr dorë nga aktrimi dhe ka vendosur t’i përkushtohet përfundimisht politikës.

albsig

Ditën e djeshme, në Instagram, ai bëri një falenderim për të gjithë ata që e kanë ndihmuar në ekran, duke filluar nga Altin Basha, Agron Llakaj dhe deri tek Ardit Gjebrea.

Mirëpo fill pas statusit nuk kanë muguar urimet e shumta për Isain, nga shumë personazhe të njohur si dietologia Blerina Bombaj apo gazetarja Kozeta Kurti.

Por komenti që ka rënë në sy të të gjithëve ka qenë, ai i aktorit të ‘Portokallisë’ , Ledio Lakos, njëherazi dhe kolegu i vjetër i Isait.

‘Ben mire qe falenderon dhe tregon mirenjohje! Po mendoj se ke akoma liste per te falenderuar. Ndoshta jo si vllezer por te pakten si kolege! Gjithsesi suksese ne rrugen e re te”poltikanit”. E fillove mbare qe diten e pare’, ka shkruar Lako.

Ndërsa nuk ka munguar edhe përgjigja e Erion Isait: ‘Lista vertet eshte gjate. Mirenjohjen dhe falenderimin per gjithe portokalline e kam thene disa here. Kjo sben asnje nga koleget me pak te rendesishem ne jeten time’.

Screenshot_5.png

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img