Tirana
moderate rain
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
82 %
6.2kmh
100 %
Die
13 °
Hën
16 °
Mar
16 °
Mër
16 °
Enj
17 °
E diel, 4 Dhjetor, 2022

U vra sot në atentat, Brilant Martinaj mik me këngëtarin Stresi (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Brilant Martinaj i vrarë sot në atentatin e trefishtë në Fushë Krujë, ishte mik i këngëtarit Arkimed Lushaj, i njohur edhe si Stresi.

Në rrjetet sociale është postuar kjo video e Martinajt, i ulur në kolltukun e një salloni estetik, ndërsa me të është edhe Stresi.

Arkimed Lushaj raportohet se ka patur njohje edhe me viktimën tjetër në atentatin e sotëm, Diklen Vata.

Brilant Martinaj ka në pronësi një restorant në Lagunën e Patokut, ndërsa është përfolur edhe si pjesë e tregut të zi të lojërave të fatit në zonën e Lezhës, Laçit dhe Fushë Krujës. Ai ishte kushëriri i parë i Ervis Martinajt, i shpallur në kërkim ndërkombëtar pas dëshmisë së Nuredin Dumanit, për porositjen e vrasjes së Endrit Dokles.

Video: VoxNews

Edhe në këtë foto të publikuar nga JOQ, Stresi shihet në shoqërinë e Martinajt dhe Vatës

Më shumë
spot_img
spot_img