Tirana
broken clouds
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
83 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
34 °
Mër
36 °
E shtunë, 19 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U vra nga miku i tij, me lule dhe qirinj të ndezur, shokët shkojnë në vendin ku humbi jetën Mehmet Qema: Do jesh gjithmonë me ne (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë vendi u trondit nga lajmi, ku Mehmet Qema u qëllua me armë për vdekje nga miku i tij, Marjus Dema.

Ngjarja e rëndë ndodhi në Tiranë në lagjen “5 Maji”. Mehmet Qema, me pseudonim “Tallmen” ishte i njohur me personazhe vip dhe ishte pjesë edhe e disa videoklipeve.

Shokët e Mehmet Qemës, mbrëmjen e djeshme janë kthyer në vendin, ku ndodhi tragjedia.

Me lule në duar, dhe qirinj të ndezur, reperi Marin, Erlin Peka, Blerim Hoti, (dy të fundit ishin të pranishëm në ngjarjen ), u mblodhën zonën ku u vra 27 vjeçari.

Foton ku shihen të gjithë sëbashku në vendin ku ndodhi ngjarja e ka shpërndarë në rrjetet sociale reperi Marin, i cili teksa poston foton shkruan “ti do jesh gjithmonë me ne gjaku im”.

Kujtojmë që ngjarja e rëndë ka ndodhur më 11 maj, ku u qëllua për vdekje nga shoku i tij Mehmet Qema. Autori i ngjarjes është Marjsu Dema, i cili para togave të zeza është shprehur se gjithçka ndodhi nga pakujdesia dhe se nuk e dinte se arma kishte plumb brenda.

Ndërsa Frenkli Myftari, 29 vjeç, Erlind Pekën, 27 vjeç, Bralid Aga, 28 vjeç, Blerim Hoti, 23 vjeç dhe Xhuljano Koçi, 19 vjeç, të gjithë miqtë të viktimës dhe autorit dhe ishin në një tavolinë gjatë kohës që ndodhi vrasja.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img