Tirana
few clouds
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
33 %
4.1kmh
20 %
Sht
32 °
Die
36 °
Hën
38 °
Mar
40 °
Mër
41 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

U vra në ditën e parë të punës, shqiptarët bëhen bashkë dhe mbledhin para për familjen e 20-vjeçarit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Myzerim Zeneli ishte 20 vjeçari fatkeq,  i cili humbi jetën në ngjarjen tragjike të Velipojës. I rritur pa babë, i riu i pafajshëm iku nga kjo botë duke u përpjekur të nxirrte bukën e gojës për nënën dhe vëllain e tij për të cilët Myzerimi ishte shpresa e vetme për disa të ardhura në shtëpi.

Të prekur nga kjo ngjarje e rëndë të gjithë shqiptarët janë bërë bashkë për të ndihmuar familjen e 20-vjeçarit.

Një faqe dhuruese “Gofundme” është hapur online për të ndihmuar vëllain dhe nënën e 20-vjeçari i cili humbi jetën mëngjesin e djeshëm në Velipojë gjatë një konflikti me armë ku humbën jetën katër persona dhe dy të tjerë mbetën të plagosur.

Faqja “Gofundme”  është hapur ditën e djeshme dhe menjëherë është shpërndarë nga shumë persona publikë të cilët i bëjnë thirrje të gjithë atyre që kanë mundësi të kontribojnë sado pak për të ndihmuar familjen e Myzerim Zenelit.

Kliko KËTU për të dhuruar!

Më shumë

spot_img
spot_img