Tirana
clear sky
36.5 ° C
36.5 °
36.5 °
36 %
3.1kmh
0 %
Enj
34 °
Pre
37 °
Sht
34 °
Die
33 °
Hën
35 °
E enjte, 24 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U vra me plumb në gjoks, Mehmet Qema shok me Meriton Mjekiqin dhe reperin e njohur

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Mehmet Qema, 27-vjeçari që humbi jetën mbrëmjen e djeshme në rrugën “5 Maji” në kryeqytet kishte një miqësi me shumë figura të njohura të showbizit shqiptar.

Qema ishte miku i këngëtarit Maringlen Malaj ose ndryshe si e njohin të gjithë me emrin e artit,Marinin dhe gazetarin kosovar, Meriton Mjekiqit.

27-vjeçari dhe Mjekiqi shfaqen bashkë në videoklipin e këngës “Jackpot”. Gjithashtu në disa foto të publikuara nga të rinjtë, Qema shihet krah Marinit ku tregojnë se kanë pasur një miqësi të fortë me njëri-tjetrin.

Kujtojmë se Mehmnet Qema apo Meti siç e njihnin të gjithë shokët e tij mbeti i vdekur mbrëmjen e djeshme pak para mesnatës, si pasojë e goditjes me armë zjarri. I riu ndodhej në lokal bashkë me disa shokët të tij, në lagjen “5 Maji”, Tiranë.

Ai u qëllua për vdekje me një plumb në gjoks nga miku i tij Marjus Dema, i cili është shpallur në kërkim nga policia.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img