Tirana
light rain
12.5 ° C
12.5 °
12.5 °
71 %
2.1kmh
75 %
Enj
16 °
Pre
17 °
Sht
18 °
Die
16 °
Hën
11 °
E enjte, 8 Dhjetor, 2022

U vlerësua me çmimimin prestigjoz në New York, Rama shfaqet krah bashkëshortes dhe Zahos: Jam i nderuar!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme në New York, mori çmimin prestigjoz “Joan Ganz Cooney Global Leadership Aëard”, për pritjen e afganëve në Shqipëri.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se është shumë i nderuar për vlerësimin me çmimin prestigjoz i cili i takon Shqipërisë dhe shqiptarëve për vlerat e traditës së mikëpritjes.

“CEREMONIA E SESAME ËORKSHOP NË NEË YORK

*Shumë i nderuar për vlerësimin me çmimin prestigjoz “Joan Ganz Cooney Global Leadership Aëard”, i cili i takon Shqipërisë dhe shqiptarëve pa dallim, për vlerat e traditës së mikpritjes si edhe kultivimin e tyre në ditët më të vështira për të tjerët që nevoja i bën të trokasin në derën tonë”, shkruan kryeministri krah fotove, kun ë njërën prej tyre shfaqet me bashkëshorten Linda Ramën dhe djalin e tyre, Zahon.

Më shumë
spot_img
spot_img