Hapësire reklamuese

Politikë

U vlerësua me çmimimin prestigjoz në New York, Rama shfaqet krah bashkëshortes dhe Zahos: Jam i nderuar!

Shkruar nga Newsbomb
U vlerësua me çmimimin prestigjoz në New York, Rama shfaqet

Kryeministri Edi Rama ditën e sotme në New York, mori çmimin prestigjoz “Joan Ganz Cooney Global Leadership Aëard”, për pritjen e afganëve në Shqipëri.

Përmes një postimi në rrjetet sociale, Rama shkruan se është shumë i nderuar për vlerësimin me çmimin prestigjoz i cili i takon Shqipërisë dhe shqiptarëve për vlerat e traditës së mikëpritjes.

“CEREMONIA E SESAME ËORKSHOP NË NEË YORK

*Shumë i nderuar për vlerësimin me çmimin prestigjoz "Joan Ganz Cooney Global Leadership Aëard", i cili i takon Shqipërisë dhe shqiptarëve pa dallim, për vlerat e traditës së mikpritjes si edhe kultivimin e tyre në ditët më të vështira për të tjerët që nevoja i bën të trokasin në derën tonë”, shkruan kryeministri krah fotove, kun ë njërën prej tyre shfaqet me bashkëshorten Linda Ramën dhe djalin e tyre, Zahon.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese