Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
49 %
3.6kmh
0 %
Mër
31 °
Enj
38 °
Pre
39 °
Sht
35 °
Die
34 °
E mërkurë, 23 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U vetëdorëzua në Polici pas vrasjes së Taulant Gjikaj, togat e zeza të Vlorës lënë në burg Skerdian Gabranin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Vlorës ka vendosur sot masën e sigurisë “arrest me burg” për Skerdian Gabranin, personi që u vetëdorëzua tre ditë më parë në Policinë e qytetit bregdetar, pasi akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Taulant Gjikajt.

Gabrani ishte një ndër 3 personat që mori pjesë në ekzekutimin e Beqirajt pak muaj më parë në Vlorë. Ai tha se nuk ka asnjë lidhje me ngjarjen, madje pretendon se ishin miq me viktimën. Pavarësisht se ëhstë vetëdorëzuar dhe mohon të ketë lidhje me ngjarjen, Gjykata eka lënë në burg Skerdian Gabranin.

Kujtojmë se, Taulant Gjikaj (Beqiraj) është ekzekutuar mesditën e 3 marsit  teksa po ecte në trotuar në Vlorë. Pamjet e mëposhtme të siguruara nga neësbomb.al, tregojnë momentin kur ai qëllohet për vdekje në mes të qytetit.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img