Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

U vaksinua me Pfizer, rrëqeth e ëma e të riut që humbi jetën në Elbasan: Na e këpute kokën o bir

spot_img

Lajme të ngjashëm

Erind Shuteriqi është 32-vjeçari i cili humbi jetën dy ditë më parë në qytetin e Elbasanit.

Shuteriqi ka ndërruar jetë, pasi ka pësuar atak kardiak. Burime për “Fax Neës”bënë me dije më herët se 32-vjeçari një ditë para se të ndëronte jetë ishte vaksinuar me vaksinën “Pfizer”. Nuk është kryer ende ekspertiza mjeko-ligjore për të përcaktuar saktë shkaqet e vdekjes.

Së fundmi mamaja e tij ka shkruar një postim postim rrëqethës në facebook ndaj humbjes së djalit të saj.

“Erind shpirt, zemra e mamit kjo qe na ndodhi ishte shokuese! Cfare te kujtoj me pare mami, buzeqeshjen, miresine, embelsine, dashurine qe na dhuroje cdo dite!Na e kepute koken bir por ti do jesh gjithmone brenda nesh dhe me ne gjithmone NE TE TRE!!!Do te te duam gjithmone zemra jone!!!”, shkruan ajo.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img