Tirana
light rain
20.5 ° C
20.5 °
20.5 °
88 %
1kmh
75 %
Sht
29 °
Die
26 °
Hën
30 °
Mar
31 °
Mër
33 °
E shtunë, 13 Gusht, 2022
spot_img

U vaksinua me AstraZeneca, stilisti i njohur tregon problemet shëndetësore që vaksina i ka shkaktuar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Pak ditë më parë stilisti shqiptar, Valdrin Sahiti u vaksinua kundër covid-19. Sahiti bëri të ditur se mori dozën e vaksinëns AstraZeneca në stadiumin “Air Albania” në Shqipëri.

Mirrëpo, jo gjthçka paska shkuar “vaj”. Sahiti së fundmi ka treguar problemet që I janë shfaqur pas vaksinimit.

albsig

Stilisti pasi ka marrë dozën e vaksinën AstraZeneca ka shfaqur lodhje, dhimbje koke dhe temperaturë.

“Për të gjithë që më kanë shkruar në lidhje me vaksinimin. Po, po kaloj nëpër efektin e vaksinës, ethe, temperaturë, plogështi shumë e madhe, dhimbje koke  kjo mbase se kam kaluar Covid-19, por gjithsesi qëndroj me mendimin që çdo simptomë nga vaksina është më e arsyeshme dhe efikase sesa mos vaksinimi”, ka thënë ai

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img