Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

U tha se ishin ndarë, Ledri dhe Sara kapen “mat” në rrugët e Prishtinës

Shkruar nga Newsbomb

Një ndër çiftet më të dashura dhe të përfolura të momentit janë padyshim Ledri dhe Sara. Mirëpo, kohët e fundit aludohet se lidhja mes tyre ka marrë fund.

Thashethemet u përforcuan kur Ledri nuk u shfaq publikisht për të mbështetur partneren e tij në debutinin e filmit “Në kuadër të dashurisë”, ku shfaqej edhe Sara.

Ledri hoqi të gjitha postimet në rrjetet sociale dhe madje anuloi disa koncerte që ishin planifikuar, por nuk dha asnjë arsyetim.

Por një natë më parë, ata janë fotografuar në shoqërinë e njëri-tjetrit në rrugët e Prishtinës.

Ky lajm ka gëzuar fansat, të cilët duan t’i shohin bashkë. Dyshja nga ana tjetër ka zgjedhur të qëndrojë në heshtje, duke mos dhënë shpjegime lidhur me jetën e tyre private, duke u fokusuar vetëm në karrierë.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese