Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

U tha se i ka dhënë fund beqarisë, Greta Koçi shuan kuriozitetin e ndjekësve me postimin e fundit (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Greta Koçi është një ndër personazhet, e cila është shumë diskrete kur bëhet fjalë për jetën private. Së fundmi në media qarkullluan disa lajme se këngëtarja është fejuar në fshehtësi të plotë.

Së fundmi Greta ka shpërndarë një video në Instastory, ku shfaqet me unazën e fejesës në gisht, duke konfirmuar kështu aludimet për zyrtarizimin e lidhjes me djalin që i ka rrëmbyer zemrën.

Screenshot 2 25

Më herët këngëtarja është shprehur se nuk dëshiron që të bëjë publike lidhjen e saj dhe se partneri nuk do të jetë gjithashtu një personazh publik.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img