Tirana
broken clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
94 %
0.5kmh
75 %
Die
22 °
Hën
20 °
Mar
18 °
Mër
19 °
Enj
18 °
E diel, 24 Tetor, 2021
spot_img

U tha se është në pritje të ëmbël, reagon Genta Ismajli (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa ditë më parë në disa medie qarkulluan lajme se Genta Ismajli është në pritje të ëmbël.

Pas këtyre lajmeve Prive konformoi shtatzëninë e këngëtares, e cila ende nuk kishte bërë asnjë reagim, lidhur me këtë.

Ajo ka postuar një foto në Instastory ku falenderon të gjithë ata që e uruan për shtatzëninë, duke konfirmuar kështu se Genta dhe partneri i saj, Usta do të bëhen prindër për herë të parë.  

Screenshot 10 20
majli

“Ndihem e bekuar, ju dua të gjithëve”, ka shkruar Genta Ismajli në foton që shpërndan në Instagram.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img