Tirana
broken clouds
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
87 %
2.6kmh
75 %
Mar
9 °
Mër
10 °
Enj
14 °
Pre
15 °
Sht
10 °
E martë, 30 Nëntor, 2021
spot_img

U tha se është në gjendje kome dhe se pushtetin do e marrë motra e tij, Kim Jong ‘nxjerr kokën’, ja ku shfaqet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

27be2f25b5f3a84d63b6fa3b747f5589

Ps lajmeve të bujshme nga mediet ndërkombëtare, se diktatori Kim Jong Un është në gjendje kome, ky i fundit u ka dhënë fund spekulimeve.

Ai është rishfaqur në publik, ku ka folur në televizionin shtetëror gjatë një takimi të Byrosë Politike, në lidhje me përballimin e situatës së Covid-19.

Kujtojmë se shërbimet e Inteligjencës, thanë se vendin e tij në krye të pushtetit pritet ta marrë motra e tij, Kim Yo-jong.

Por si duket lajmi se ai është në gjendje kome qenka thjesht një thashethem.

32386234-8664379-image-a-82_1598401366856.jpg

32386228-8664379-image-a-83_1598401386628.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img