Tirana
clear sky
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
57 %
3.6kmh
0 %
Sht
25 °
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
E shtunë, 24 Korrik, 2021

U tha se do të kandidojë për kryetar të PDK-së, Gent Cakaj sqaron: Nuk synoj më politikën, deri në një vendim tjetër…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-ministri i Jashtëm i caktuar në detyrë, Gent Cakaj, ka reaguar pasi emri i tij u përfol për si kandidat për kryetar të PDK’së në Kosovë.

Përmes një njoftimi në Facebook, Cakaj tha se nuk synon të bëhet pjesë e politikës deri në një vendim tjerër.

Postimi i plotë i Gent Cakajt:

Një sqarim i vogël:

E para, ashtu siç e kam sqaruar disa herë tashmë,

unë nuk jam dhe nuk synoj të bëhem pjesë e asnjë partie politike në Kosovë. E dyta, unë jam tërhequr përkohësisht nga jeta publike deri në një vendim tjetër, për të cilin, me siguri, do t’iu njoftoj personalisht!

Ju uroj çdo të mirë në ndërkohë e mirëmbeteshi

Genti

Më shumë

spot_img
spot_img