Tirana
scattered clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
93 %
2.1kmh
40 %
Die
13 °
Hën
12 °
Mar
11 °
Mër
10 °
Enj
15 °
E diel, 5 Dhjetor, 2021
spot_img

U tha se do punonte në Itali, Arjola Shehu tregon pse u anulua projekti

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

b7734f75d08664c234afacd0e33b25de

Pak muaj më parë u përhap lajmi se moderatorja Arjola Shehu do të braktiste median shqiptare për një projekt në Itali.

E ftuar mbrëmë në ‘Soiree’, Ajola u pyet për këtë projekt. Bëhej fjalë për anteprimën “Tipicita”, e cila do të mbahej në 9, 10 dhe 11 mars në Fermo të Italisë, dhe do e prezantonte Ajola.

“Fillimisht ishte një projekt që kishte të bënte me ambasadën italiane. Më pas disa sipërmarrës italianë që gjendeshin në event, u tëhoqën, u rekrutuan për të prezantuar një tjetër produksion po themi…”, u shpreh moderatorja.

-640-0-5cc17daf83450.jpg

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img