Tirana
light rain
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
67 %
5.1kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
14 °
Hën
12 °
Mar
10 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

U tha se dhëndri u kap në një fabrikë me kanabis në Ohër, reagon kryebashkiaku i Pogradecit: S’është e vërtetë, nuk është arrestuar

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryebashkiaku i Pogradecit Ilir Xhokolli ka mohuar që dhëndri i tij të jetë arrestuar në Ohër në një fabirkë kanabisi.

Për “Fax news” ai tha se lajmi nuk është i vërtetë dhe se dhëndri i tij nuk është arresyuar siç thonë mediat.

“Jo nuk është e vërtetë, dhëndri im nuk është arrestuar. Ai momentalisht është me pushime në Turqi”, është shprehur shkurtimisht Xhakolli.

Kujtojmë që mediat maqedonase raportuan se një fabrikë kanabisi ishte zbuluar në Maqedoninë e Veriut dhe se 10 persona kanë rënë në pranga, mes tyre dhe dhërdri i krytetaritqë dyshohet se ishte edhe pronari i fabrikës.

Më shumë
spot_img
spot_img