Tirana
scattered clouds
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
0.5kmh
40 %
Die
23 °
Hën
23 °
Mar
23 °
Mër
24 °
Enj
22 °
E diel, 2 Tetor, 2022

U tha se aktroi brenda shtëpisë, Flori i del në mbrojtje Fifit dhe i dedikon fjalë të ndjera: Taksirat shpirt, këtu u rritëm!

spot_img

Lajme të ngjashëm

Flor Mumajesi dhe Fifi njihen për miqësinë e ngushtë dhe bashkëpunimet për projektet muzikore me  njër-tjetrin. Ai ka shprehur hapur së fundmi mbështejen për mikeshën e tij, e cila “u kryqëzua”nga publiku për situatat e krijuara brenda shtëpisë së “Big Brother”.

Jo më larg se mbrëmjen e së martës këngëtares i ra të fiktë pas debatit me opinionisten e spektaklit. Flori dhe Bruno kanë publikuar këngën e Fifit, duke dedikuar fjalë prekëse për të.

E mira Fifula që sot më shumë se kurrë të gjithë po flasin për ty edhe pse ti ske lidhje me helmin brenda tyre ! Të kryqezuan se interneti u jep mundesinë të ndihen superior , të mënçur, madje dhe Artistë! Taksirat shpirt , këtu u rritëm e këtu jetojmë,këtu në vendin tim e në vendin tënd ku unë e ti gabojmë e atyre iu “dhemb”Një këngë krijuar nga ty @fifi.official.fr aty në atë shtëpi, që në çdo rast do të jetë e perkohëshme…”,  shkruan Flori në instagram.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img