Tirana
broken clouds
25.5 ° C
25.5 °
25.5 °
78 %
1.5kmh
75 %
Pre
32 °
Sht
35 °
Die
37 °
Hën
38 °
Mar
31 °
E enjte, 5 Gusht, 2021

U tërhoqën nga PS-ja, Braçe flet për Hysin dhe Baren: Me fat që kisha një sup ku të mbështetesha…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

f3bc609926e9a1ad912010aed9f78d40

Zv.kryeminsitri Erion Braçe ka komentuar tërheqjen nga lista e kandidatëve për deputetë për zgjedhjet e 25 prillit, të Vasilika Hysit dhe Besnik Bares.

Përmes një postimi në rrjete sociale, Braçe shkruan se është më fat që ka punuar me ta, ndërsa thekson se Bare dhe Hysi kanë qenë dy kolegë të ndershëm dhe të pakorruptueshëm.

Për zv.kryeministrin, Hysi dhe Bare kanë qenë një mbështetje e madhe në fillimet e tij.

Postimi i plotë i Erion Braçes:

DY MIQ, DY SHOKE, DY KOLEGE, DY SOCIALISTE, TE DREJTE, TE NDERSHEM , TE PAKORRUPTUESHEM!

Kam qene i lumtur qe kam luftuar me ta, ne opozite me se shumti, kam punuar me ta ne opozite e pushtet; Kam qene i lumtur qe kemi fituar bashke kemi qene edhe me te bashkuar kur kemi humbur si shoke, si miq, si kolege!

Me fat qe kam patur nje sup ku te mbeshtetesha fare i ri me profesor Besnikun dhe me ndryshe, vecanerisht ne aspektin profesional me profesoreshe Vasiliken. I lumtur qe ndava nje pjese te jetes sime me te dy!

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img