Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

U sulmua me thikë nga babai dhe vëllai i tij, ndahet nga jeta 26-vjeçari shqiptar në Greqi

spot_img

Lajme të ngjashëm

4896e429f619203e8d0673a3f9193aa4

Një 26-vjeçar shqiptar i cili u sulmua me thikë nga babai dhe vëllai i tij, ka ndërruar jetë ditën e sotme në spital.

Para dy ditësh ai u shtrua në spitalin Venizelio në Greqi, por nuk mundi të mbijetonte, pas 7 plagëve të marra me thikë.

Ai ka treguar në spital se është qëlluar me thikë nga babai dhe vëllai i tij, por fatkeqësisht ai u nda nga jeta sot, shkruajnë mediat greke

Menjëherë pas ngjarjes, policia ka arrestuar babain dhe vëllain e 26-vjeçarit.

Më shumë

spot_img