Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.1kmh
0 %
Mar
35 °
Mër
36 °
Enj
38 °
Pre
37 °
Sht
33 °
E martë, 22 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U soll me helikopter në QSUT, Berisha zbulon ‘të vërtetën’ e kandidatit të PS-së i infektuar me Covid-19: Mori vaksinën e AstraZenecas dhe… (E PLOTË)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

698483b5a05e1c3a24608230868ae645

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në rrjetet sociale, mesazhin e një qytetari i cili thotë se kandidati i PS-së Melaim Damzi është sjellë me helikopter në Tiranë pasi ka marrë vaksinën e AstraZenecas.

Sipas mesazhit të Berishës, gjendja e tij është përkeqësuar pasi ka bërë vaksinën dhe është dërguar me helikopter në QSUT.

Më tej, thuhet se ngjarja nuk është raportuar në media, përveç se në televizionin lokal.

Postimi i plotë:

Nderlikime serioze nga Astra Zeneca ne Shqiperi.

Edvini urdheron fshehjen e tyre.

Kandidati per deputet i narkopartise transportohet urgjent nga Bulqiza ne Tirane!

5 mesues nga nje shkolle nuk dalin ne pune te nesermen e vaksinimit.

Lexoni denoncimet e mediave dhe qytetareve dixhital. sb

Mirmbrema dr.Sali Berisha

Se pari uroj te jeni mir me shendet.

Doja te informoja se: Sot ish-kryetari i Bashkis Bulqize “Melaim Damzi” dhe sot kanditat per deputet ne partin e narkobanditit eshte derguar me helikopter ne Tirane, Pasi ka marr Vaksinen AstraZeneca gjendja e tij eshte perkeqsuar dhe eshte derguar me helikopter ne QSUT, Kjo ngjarje nuk eshte raportuar nga asnje media pervec se “MAT TV”.!

Anonim te lutem

Pershendetje 5 mesuese te shkolles 9 vjecare Kushtrimi Lirise ne Durres nuk jane paraqit sot ne pune pas vaksinimit te djeshem me Astazeneca pasi kane patur probleme kryesisht temp mbi 38 ggrade. I sigurte nga nusja ime mesuese ne kete shkolle.

berisha.png

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img