Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
21 %
2.6kmh
0 %
Enj
21 °
Pre
21 °
Sht
21 °
Die
20 °
Hën
15 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

U shtrua me emergjencë në spital, ja si paraqitet gjendja shëndetësore e VUÇIÇ

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Lonçar shton se Vuçiç ka patur shqetësime të vogla kronike në zemër. Vuçiç e kaloi me sukses terapinë në zemër.

Ndërkohë, ministri serb i Shëndetësisë Lonçar falenderoi mjekët për kujdesin dhe përkushtimin e treguar ndaj presidentit të Serbisë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img