Tirana
fog
0.5 ° C
0.5 °
0.5 °
93 %
1.5kmh
20 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
10 °
Pre
8 °
Sht
3 °
E martë, 18 Janar, 2022
spot_img

U shtir për lojë dhe ‘mashtroi një Shqipëri të tërë’, Teas së ‘famshme’ i ndodh e papritura; i mbyllet Instagrami dhe i bllokohet video në Youtube (FOTO)

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

807048e76f97b671d59224118e6e9329

Tea, një personazh shumë i përfolur nga mediat rozë për shkak të pjesëmarrjes së saj në emisionin Përputhen dhe ndodhive në atë emision, ka marrë vëmendje të shtuar së fundmi.

Ajo doli çift nga emisioni me Andin (ish-konkurent), duke thënë se duhen dhe dashurohen, por pak ditë më pas u publikuan disa foto të saj duke u puthur me Beartin, në dëborë dhe në shtëpinë e tij.

Kjo shkaktoi konfuzione, komente, shumë acarim te publiku që i kishte pëlqyer dhe besuar. Mesa duket këta të fundit janë “hakmarrë” duke i bërë shumë report Instagramit të saj, saqë adresa i është mbyllur.

teaaa.jpg

Në Instagram përpara së të bëhej publik skandali i treshes Tea, Beart, Andi, ajo kishte 531 mijë fansa, ndërsa para pak orësh, para se ti mbyllej Instagrami kishte 481 mijë, pra në 5 ditë humbi 50 mijë ndjekës.  

Përpost adresës i është bllokuar dhe një video që ajo kishte publikuar në Youtube, për shkak të mosrespektimit të të drejtës së autorit.

Screenshot_30.jpg

“Në fillim video në Youtube, tani Instagrami! Çfarë tjetër?”, ka shkruar Tea e habitur. 

Screenshot_31.jpg

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img