Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
Pre
18 °
E hënë, 27 Shtator, 2021
spot_img

U shpërfytyrua në fytyrë pasi u gjuajt me plumb gome, ja çfarë bën Kim Kardashian për protestuesen (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

0ce209b3c4540361b72ca2ea7c67970a

Protestat kundër racizmit në Amerikë janë tensionuar dhe janë kthyer në tubime të paligjshme dhe të dhunshme, me të plagosur e të vdekur.

Një protestuese është goditur me plumb gome në sy, duke humbur pjesërisht shikimin nga njëra anë, si dhe duke pësuar një shpërfytyrim në fytyrë. Ndërkohë Kim Kardashian është ofruar bujarisht për ta ndihmuar atë.

goca.jpg

Ylli i reality show-t u trondit kur pa foton e saj në Twitter. 39-vjeçarja u trondit aq shumë nga pamja saqë premtoi se do ta ndihmonte protestuesen duke i paguar faturën e spitalit.

fotoa.jpg

“Kjo është zemërthyese dhe shqetësuese. A di dikush nga ju se si mund të kontaktoj me të? Do të dëshiroja ta ndihmoja atë në kujdesin e saj mjekësor nëse ajo ka nevojë”!

Më shumë

spot_img