Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
93 %
2.6kmh
75 %
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
16 °
Hën
14 °
Mar
11 °
E premte, 9 Dhjetor, 2022

U shpall në kërkim për tentativë vrasjeje, 39 vjeçari ka ndërruar jetë, u dhunua në Belgjikë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Dorian Shurdhi u shpall sot në kërkim nga Policia e Lushnjës për vrasjen e mbetur në tentative, ndaj 44-vjeçarit Kujtim Meta më 20 Prill 2022.

Por pesë muaj pas kësaj ngjarje, Shurdhi u identifikua nga Policia si autor i dyshuar i plagosjes së 44 vjeçarit është shpallur në kërkim për vrasje me paramendim të mbetur në tentativë dhe armëmbajtje pa leje.

Burime për “Klan News” bëjnë me dije se Shurdhi ka humbur jetën. 39-vjeçari ishte larguar drejt Belgjikës pasi kishte qëlluar me armë Kujtim Metën teksa po pinte kafe në lokal.

Rreth dy javë më parë 39 vjeçari Shurdhi ishte dhunuar nga disa persona në Belgjikë dhe ndodhej në koma, ndërsa mbrëmjen e djeshme ka ndërruar jetë.

Lexo edhe: Qëlloi 4 herë me armë 44-vjeçarin në Lushnjë, policia identifikon pas 5 muajsh autorin dhe e shpall në kërkim (Emri)

Më shumë
spot_img
spot_img