Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E diel, 17 Tetor, 2021
spot_img

U shkatërrua gjatë protestës së opozitës, Rama publikon VIDEON e ‘kërpudhës’ dhe shkruan: U rikthye pas aktit barbar, vetëm se kur e ngacmon ajo rritet

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

27ba8573cbbbc0c7cbebb8552124a3de

Kryeministri Rama publikon në profilin e tij pamje të kërpudhës së vendosur te Kryeministria dhe thumbon ata që e “ngacmojnë”.

“MIRËMËNGJES, dhe me historinë e KËRPUDHËS, duke iu këshilluar miqësisht atyre që s’e pëlqejnë, të mos e ngacmojnë se rritet më shumë, ju uroj një fundjavë të bukur”, shkruan Rama ndër të tjera.

Kërpudha ishte një vepër arti, dhuruar Ramës nga autori Carsten Holler. Përbëhej nga tre kërpudha më të vogla, ku secila nga pjesët është unike. Kishte pjesën halucinogjene, gjysma tjetër kishte kuptimin e kërpudhës helmuese, dhe tjetra, të kërpudhës që mund të hahet.

Video:

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img