Tirana
clear sky
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
1kmh
0 %
Mar
23 °
Mër
23 °
Enj
23 °
Pre
26 °
Sht
23 °
E martë, 4 Tetor, 2022

U shfaq mes dy djemve në lokal, gazetarja reagon ashpër: Burra që jargosen si qurre, vazja ishte e dehur, ka tentuar të vrasë veten…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku një vajzë shihet me dy djem në një klub në Sarandë, ku nuk mungojnë puthjet dhe prekjet mes të treve.

Në lidhje me këtë video ka reaguar dhe gazetarja Fatma Haxhialiu, e cila thotë se vajza ka qenë e dehur dhe e pavetëdishme se çfarë ishte duke bërë, teksa shkruan se dy djemt që e puthin dhe përkëdhelin kanë përfituar nga situata.

Ndër të tjera gazetarja shkruan se kur vajza ka parë videon në rrjetet sociale si dhe komentet për të ka tentuar vetëvrasjen.

“Po shikoj një video qe është bere lajm ne disa portale vërdallë; një vajze ne pub qe dukshëm duket e dehur dhe jo koshiente nga gjuha e trupit dhe dy qenie amorfe se burra nuk u them dot që i jargosen si qurre!

Ku është lajmi këtu, ta zëmë se kjo goca me koshience të plotë ka dalë me dy tipa e puthet në një pub…ku është lajmi këtu? Ku është lajmi këtu, perverse te denoncohen këta jargët që nxjerrin video pa miratimin e saj dhe që ndër të tjera duhen denoncuar se është qartazi abuzim me një person të dehur dhe jo koshient.

Pse mbillni këtë lloj vreri duke shpërndarë në formë lajmi imazhet e një vajzë nën titujt bombastik; vajza treshe në mes të pubit, shikoni çfarë bën vajza!

Pra vajza, kjo imorale që bën veprime të turpshme, ndërkohë dy derrat e neveritshëm nuk përmenden askund!! Lere me pastaj i treti, shoku qe ka bere videon me këtë qellim!!! Uroj te dëgjoj se shpejti për arrestin tuaj!!!

Vajza te dashura, denonconi, denonconi, denonconi, e para, e dyta; kujdes me ke dilni, zgjidhni shoqet apo shoqërinë, kush te do nuk te le viktime e gallatës se dy shtazëve rastësore!!!!

Nqs do dilni vetëm, sigurohuni te pini aq sa të jeni të ndërgjegjshme dhe te keni nen kontroll situatën dhe gjithçka tjetër, sepse nuk i zihet besë askujt. Ndjej keqardhje qe e them këtë por ja qe për fat te keq këtu ende fajësohet viktima dhe faji është i viktimës. Ps; vajza është ne shok psikologjik dhe ka tentuar vetëvrasjen! Uroj te ndihen me mire mediat dhe te gjithe ata qe vollën sa munden neper komente!”, shkruan Haxhialiu.

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img