Tirana
clear sky
32.5 ° C
32.5 °
32.5 °
31 %
4.1kmh
0 %
Die
31 °
Hën
37 °
Mar
40 °
Mër
42 °
Enj
42 °
E diel, 25 Korrik, 2021

U shfaq me lot në sy në rrjetet sociale, Fifi flet për herë të parë për videon që u bë virale: Kam qarë për erën e trupit të atij…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Disa ditë më parë në rrjetet sociale qarkulloi një video në të cilën Fifi shfaqej duke qarë teksa dëgjonte këngën “Jetike” të Semi Jaupaj.

Ajo zgjodhi që të mos tregonte arsyen që e bëri të përlotet teksa ka shkruar se loti e çliron dhe nuk e lehtëson.

Epo, kjo video e publikuar nga vetë Fifi u përkthye si një dhimbje për shkak të humbes së dashurisë.

Ndërkohë, së fundmi Fifi ka sqaruar se si qëndron e vërteta pas kësaj videoje.

Gjatë një bisede virtuale me ndjekësit ajo është pyetur nga një fanse nëse është prekur vërtet prej këngës, apo për shkak të dhimbjes që ndjen nga dashuria.

“Kom kajt per dashni jo per dhimbje. Kom kajt per eren e trupit te atij qe m’kishte ngel ne rroba .. P.s. per ju mediat e rrespektume .. une s’kam humb asnji njeri … perkundrazi une jam super e Lumtur Jeni tu shpif masivisht Edhe po i jepni vemendje kot nje situate qe eshte ZERO E VERTETE dhe s’ka lidhje me mu as me jeten tem .. Ju dua Perjetesisht”, është përgjigjur Fifi.

Më shumë

spot_img
spot_img