Tirana
clear sky
15.5 ° C
15.5 °
15.5 °
88 %
1kmh
0 %
Mër
24 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
29 °
E mërkurë, 22 Shtator, 2021
spot_img

U shfaq duke luajtur basketboll, Grida Duma-Ramës: Pasi hodhe hallin e njerëzve në kosh, ke kohë boll të engledisesh duke bërë kosha

spot_img

Lajme të ngjashëm

a8ac323f14ba2bd7916258c9eb4ae4cf

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka reaguar pas videos së shpërndarë ku shfaqet kryeministri Edi Rama dhe ministrja Elisa Spiropali e Arben Ahmetaj duke luajtur basketboll në një palestër shkolle.  

Në një reagim në “Facebook”, Duka shkruan se kryeministri “pasi ka mbledhur mendjen dhe ka hedhur hallin e njerëzve të pashtëpi në kosh, ka kohë boll të englediset duke bërë kosha”. Më tej, Duma shtoi se Rama po bën ironi me pasojë fate e jetë shqiptarësh.

Statusi i plotë:

“Pasi ka mbledhur mendjen dhe e ka hedhur hallin e njerëzve të pashtëpi në kosh, Rama ka kohë boll të eglendiset duke bërë kosha!
Luan me top, sepse të luajë me fatet e jetët e njerëzve, ka qenë puna e vetme për të.

“I kemi në dorë, ti mbajmë fort mbërthyer e varur dhe pastaj të bëjmë një …..pasim!
Koha le të kalojë, ka boll kohë të bëjë filmime e spote se si nuk ja marrin dot duke bërë kosh!
Ka kohë sa të duash, se ata që presin një çati mbi krye mbi një vit me kokën jashtë, u mësuan”.
Ironi me pasojë fate e jetë shqiptarësh!

Capture_copy.JPG

Më shumë

spot_img