Tirana
few clouds
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
44 %
4.6kmh
20 %
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“U sëmur kur e mori vesh që i biri është martuar me Fjollën”, Fisnik Syla tregon raportin e këngëtares me të ëmën e tij

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Fjolla dhe Fisnik Syla  janë dy emrat më të lakuar së fundmi. Lidhja e tyre, pushimet luksoze dhe martesa e çiftit bënë jo pak bujë në media dhe zunë faqen e parë të portaleve rozë.

Së fundmi në një intervistë për “Prive” Fjolla Morina dhe Fisnik Syla kanë sjellë romacën e tyre me detaje.

U tha e u stërtha se familja e Fisnikut, veçanërisht nëna e tij nuk e pranonte këngëtaren si nuse  për djalin dhe madje kishte pësuar shok kur e kishte marrë vesh lajmin.

Fisniku ka treguar njëher e mirë raportin që Fjolla ka me nënën e tij dhe të gjitha këto sipas biznesmenit kanë qenë veçse thashetheme.

“Këtu s’ka absolutisht asgjë te vërtet, prindërit e mi biles flasin më shumë me Fjollën në telefon se sa me mua”- ka thënë Fisniku.

Kujtojmë se pak ditë më parë Gjykata e Kukësit mori vendimin me 6 vite burg për këngëtaren. Ky vendim nuk e ka shqetësuar aspak Fjollën e cila vazhdon të shijojë pushimet e saj dhe jetën luksozë që po bën krah partnerit të saj, Fisnikut.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img