Tirana
clear sky
24.5 ° C
24.5 °
24.5 °
53 %
1.5kmh
0 %
Enj
23 °
Pre
28 °
Sht
28 °
Die
31 °
Hën
33 °
E enjte, 17 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U rrëzua tre herë në shkallët e aeroplanit, djali i Trump tallet me Bidenin (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

2c2ac309df07fee53ad1a2bddc353ab5

Ka qarkulluar me shpejtësi një video, ku shihet momenti kur presidenti i SHBA Joe Biden, teksa ngjiste shkallët e aeroplanit është rrezuar tre herë.

Djali i ish-presidentit Donald Trump, Donald Trump Jr., është tallur me rrëzimin e presidentit. Ai ka postuar një video ku në një pjesë shihet Trump teksa luan dhe godet fuqishëm topin e golfit në një fushë, ndërsa në pjesën e dytë të videos duket sikur topi e godet prapa kokës Bidenin dhe ai rrëzohet.

Teksa krahas postimit ai shkruan “nuk ishte era njerëz”.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img