Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

U rrëzua nga biçikleta, humb jetën një person në Shkodër (EMRI)

Lajme të ngjashëm

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme  në fshatin Dajç, Shkodër. Paraprakisht mësohet se shtetasi Mirash Rezaj ka humbur kontrollin e motoçikletës, duke u rrëzuar në asfalt.

59 vjeçari ka ndërruar jetë  në vend. Grupi hetimor vijon veprimet për sqarimin e rrethanave dhe shkakut të aksidentit

Shkodër/Informacion paraprak: Rreth orës 17:40 në fshatin Dajç, Shkodër shtetasi M. R. 59 vjeç, banues në Suka Dajç, duke drejtuar motorçikletën, dyshohet se ka humbur kontrollin mbi drejtimin e motorçikletës, ku si pasojë është rrëzuar dhe ka humbur jetën.


Më shumë