Tirana
clear sky
37.5 ° C
37.5 °
37.5 °
20 %
2.1kmh
0 %
Pre
36 °
Sht
34 °
Die
34 °
Hën
35 °
Mar
36 °
E premte, 25 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

U rrëzua mbi shkëmbinj teksa mblidhte midhje, 58-vjeçari niset me helikopterin e urgjencës drejt Tiranës

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Një 58-vjeçar ka marrë plagë të rënda ditën e sotme në Sarandë pasi është rrëzuar në shkëmbinj teksa po mblidhte midhje.

Ngjarja ka ndodhur në plazhin e Manastirit pranë Sarandës, ku sipas informacioneve, 58-vjeçari Selim Rakipi, ka rrëshkitur mbi shkëmbinj dhe ka pësuar dëmtime serioze.

Helikopteri i urgjencës ka mbërritur pak çaste më parë në qytetin bregdetar për të kryer transportimin e tij drejt Tiranës, për mjekim të specializuar.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img