Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
1.5kmh
0 %
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
40 °
Hën
39 °
Mar
31 °
E premte, 30 Korrik, 2021

U rrah barbarisht nga burri i saj, 44-vjeçarja shqiptare ndërron jetë në spital, jetonin prej vitesh në Zvicër

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

34e2e5e197a7088ab24a634aa4af783b

Një nënë 44-vjeçare nga Kosova ka ndërruar jetë pasi u dhunua barbarisht nga bashkëshorti i saj.

Ajo ndërroi jetë në spital, pasi nuk arriti që t’u mbijetonte plagëve të marra.

Sipas policisë, autori i dyshuar i krimit është burri me iniciale N. B., 46-vjeç. Çifti i bashkëshortëve ka 3 fëmijë së bashku dhe ka qenë njëra nga vajzat e tyre, ajo që ka lajmëruar policinë për dhunën në familje.

Kur mbërritën në vendngjarje policët gjetën një grua të dhunuar rëndë në dhomën e gjumit. Fatkeqësisht mjekët nuk arritën dot që ta shpëtonin, shkruajnë mediat e huaja

Një i afërm i 44-vjeçares është shtangur nga ngjarja tragjike. “Familja gjithmonë dukej e lumtur”,- thotë ai duke shtuar: “ata kishin dy vajza dhe një djalë dhe e trajtonin njëri tjetrin me dashuri”.

Më shumë

spot_img
spot_img