Tirana
clear sky
8.5 ° C
8.5 °
8.5 °
93 %
1.5kmh
0 %
Pre
11 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
15 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

U rindërtua pas tërmetit, shpërthejnë depozitat në shkollën 9-vjeçare në Durrës

spot_img

Lajme të ngjashëm

Depozitat e ujit në shkollën 9-vjeçare “Vëllezërit Haradinaj”, në Durrës, kanë shpërthyer ditën e sotme duke sjellë dhe anulimin e procesit mësimor.

Mësohet se kjo shkollë është rindërtuar pas tërmetit të 26 nëntorit të vitit 2019, ku Durrësi ishte një ndër vendet me dëme katastrofike.

Shkolla “Vëllezërit Haradinaj”  rihapi dyert për nxënësit më 26 nëntor të vitit 2022.

Më shumë
spot_img
spot_img