Tirana
broken clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1kmh
75 %
Mër
16 °
Enj
16 °
Pre
18 °
Sht
16 °
Die
15 °
E mërkurë, 7 Dhjetor, 2022

U ribashkuan me “lezet”, Loredana nuk e fsheh më, pranon lidhjen e saj me Mozzik; Fotot familjare kthehen në llogarinë e reperes pas kaq shumë kohësh

spot_img

Lajme të ngjashëm

Mozzik dhe Loredana që prej fillimeve të tyre kanë qenë një ndër çiftet më të komentuar nga mediat rozë.

Pasi u ribashkuan me lezet mesa duket ata kanë vendosur që mos e mbajnë më sekret këtë fakt dhe së fundmi ka qenë Loredana ajo e cila na ka “bombarduar” më foto të ndryshme me Mozzikun.

Reperja është bërë nostalgjike dhe ka publikuar në InstaStory shumë foto me partnerine saj, Mozzikun. Si fillim ka publikuar dorën e tij, tatuazhet të cilat e personifikojnë reperin dhe më pas nuk nguroi të publikonte dhe foto të protretit të tij.

Epo, tani nuk ka më asnjë dyshim dhe dyshja janë rikthyer përsëri te njëri tjetër më të dashuruar se kurrë më parë.

Më shumë
spot_img
spot_img