Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
28 %
3.6kmh
0 %
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
7 °
Enj
8 °
E diel, 23 Janar, 2022

U riatdhesuan nga kampi i Al-Holit, gazetarja zbulon se dy fëmijët e Floresha Rasha kanë baba…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Gazetarja Fatjona Mejdini ka bërë një deklaratë të bujshme mbrëmjen e sotme.  

E ftuar në ‘Opinion’ Mejdini tha se dy fëmijët e vegjël të lindur në Siri dhe që janë kthyer ditën e sotme në Shqipëri me nënën e tyre, Floresha Rasha janë fëmijët e Lavdrim Muhaxherit, terroristit famëkeq të ISIS, i vrarë disa vite më parë.

Duke iu referuar një liste, Mejdini konfirmoi se rezulton se dy fëmijët e vegjël të Floreshës, janë fëmijët e Muhaxherit.  Floresha Rasha u largua më 16 janar 2013 me bashkëshortin dhe djalin e mitur, përmes Stambollit.

Në vitin 2014 Diamant Rasha u ekzekutua me snajper, ndërkohë që pas vdekjes së tij, edhe sipas një interviste të babait të Diamantit ajo krijoi një tjetër raport brenda kampit, nga i cili erdhën në jetë dy fëmijët e tjerë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img