Hapësire reklamuese

Aktualitet

U raportua për të shtëna me armë në Tiranë, policia gjen kallashnikovin dhe kanabis

Shkruar nga Newsbomb
U raportua për të shtëna me armë në Tiranë,

Policia e Tiranës mori një telefontë mbrëmjen e djeshme, ku raportohej për të shtëna me armë zjarri në një zonë në Helmë.

Edhe pse policia tha se nuk ishte konstatuar diçka e tillë, burime për media bëjnë me dije se gjatë kontrolleve policia ka gjetur një armë zjarrit tip kallashnikov si dhe disa thasë me kanabis.

Po ashtu thuhet se ka pasur të shtëna me armë, ku është qëlluar nga një makinë 'Ford Fiesta'. Nuk duhet ende nëse ka të arrestuar nga ky aktivitet kriminal. Policia po heton rreth kësaj ngjarje, teksa pritet një njoftim zyrtar.

Lexo edhe: Raportimet për të shtëna me armë në Tiranë, Policia: E verifikuam, nuk gjetëm gjë!

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese