Tirana
clear sky
12.3 ° C
12.3 °
12.3 °
67 %
1.6kmh
0 %
Enj
18 °
Pre
20 °
Sht
16 °
Die
20 °
Hën
22 °
E enjte, 13 Maj, 2021
spot_img

U raportua për sherr mes komshinjsh, kur shkoi patrulla u dëgjua një krismë; DETAJE nga plagosja e policit në Berat (EMRI)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Detaje të reja janë bërë me dije lidhur me ngjarjen e sotme në Berat, ku nga burimet e para është njoftuar se ka mbetur i plagosur një polic. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Donika Kastrioti” në qytetin e gurtë.

Mësohet se në sallën operative është raportuar një sherr mes komshinjsh. Kur patrulla ka shkuar atje për të shuar sherrin dhe për të qetësuar gjendjen, është dëgjuar një krismë.

Ishin katër policë, ndërsa një prej personave që ishte përfshirë në sherr me komshiun, filloi të përleshej edhe me policinë. Në këtë moment është dëgjuar një krismë, dhe polici Julian Xhelili 24 vjeç, ka mbetur i plagosur në këmbë. Në vendngjarje ndodhet policia dhe grupi hetimor.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img